Велетенські бульбашки, квест, майстер-класи: на Кільцевій відбулося Свято будинку № 11

У неділю, 15 вересня, на вулиці Кільцевій відбулося Свято будинку № 11. Дитяче свято вже стало традиційним, оскільки організатори Микола та Євгенія Шевякови за підтримки Винниківської міської ради проводять його протягом кількох років. Розпочали з дитячої творчості – малеча малювала малюнки на асфальті, на більшості яких зобразила красу нашої землі. Екологічну тематику продовжили виготовленням плакату

У неділю, 15 вересня, на вулиці Кільцевій відбулося Свято будинку № 11.

Дитяче свято вже стало традиційним, оскільки організатори Микола та Євгенія Шевякови за підтримки Винниківської міської ради проводять його протягом кількох років.

Розпочали з дитячої творчості – малеча малювала малюнки на асфальті, на більшості яких зобразила красу нашої землі.

Екологічну тематику продовжили виготовленням плакату з написом «Винниківські діти проти будівництва цинкового заводу» – малюки залишили на ньому відбитки своїх долоньок. Цей плакат передали в палатку на кінцевій зупинці № 40, де збирають підписи мешканців проти будівництва заводу гарячого цинкування біля Винник.

Під час конкурсу малюнка відбувся і конкурс капелюшків, у яких дітки малювали.

Неабиякий азарт отримали не тільки наймолодші мешканці будинку, а й батьки під час майстер-класу з виготовлення інструмента та пускання велетенських бульбашок.

Також Євгенія Шевякова навчала дітей ліпити різні фігурки з харчового кольорового тіста. Весело провели час і на Веселковій забаві з використанням фарби Холлі.

«На Чортових скелях відбувся квест, де діти виконували різні цікаві завдання для досягнення спільної мети та винагороди – скрині зі цукерками, – розповіла Євгенія Шевякова. – Усе було безпечно.  Учасники дружно долали перешкоди,  переправлялися в альпіністському спорядженні через невеличкий яр, шукали печеру тролів, де був захований скарб. Цікавий день завершили переглядом мультфільма під відкритим небом».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини