На вулиці Космонавтів у Винниках збудують КНС

На вулиці Космонавтів у Винниках збудують КНС

У Винниках на вулиці Космонавтів буде споруджено ще одну каналізаційно-насосну станцію. Про це сьогодні на сесії ВМР розповів міський голова Винник Володимир Квурт. Як відомо, у Винниках уже протягом декількох років ведеться будівництво каналізаційних колекторів у різних районах міста. Згодом усі мережі об‘єднають в одну каналізаційну схему, яка й обслуговуватиме Винники. Цьогоріч будівельники завершують споруджувати

У Винниках на вулиці Космонавтів буде споруджено ще одну каналізаційно-насосну станцію.

Про це сьогодні на сесії ВМР розповів міський голова Винник Володимир Квурт.

Як відомо, у Винниках уже протягом декількох років ведеться будівництво каналізаційних колекторів у різних районах міста. Згодом усі мережі об‘єднають в одну каналізаційну схему, яка й обслуговуватиме Винники.

Цьогоріч будівельники завершують споруджувати нову КНС на вулиці Дмитерка (див. фото).

А тепер владі Винник доведеться спорудити ще одну КНС на вул. Космонавтів, тому що декілька будинків на згаданій вулиці розташовані в низинній частині, як і багато житлових будинків на сусідніх вулицях Яворницького та 500-річчя Січі.

Для мешканців цих домогосподарств і буде побудовано КНС.

Для цього  сьогодні, 24 вересня, на сесії Винниківської міської ради депутати виділили земельну ділянку на вул.Космонавтів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини