У Винниках відбулася сесія міськради

У вівторок, 24 вересня, в приміщенні КЦ «Дозвілля» відбулося перше пленарне засідання 18 сесії Винниківської міської ради. Депутати внесли зміни у бюджет Винник на 2019 рік, створили ще одне комунальне підприємство, присвоїли назву парку на вулиці Івана Франка тощо. На сесії було розглянуто багато інших питань, які стосуються життя Винник і його мешканців.

У вівторок, 24 вересня, в приміщенні КЦ «Дозвілля» відбулося перше пленарне засідання 18 сесії Винниківської міської ради.

Депутати внесли зміни у бюджет Винник на 2019 рік, створили ще одне комунальне підприємство, присвоїли назву парку на вулиці Івана Франка тощо.

На сесії було розглянуто багато інших питань, які стосуються життя Винник і його мешканців.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини