У Винниках відкрили дитячий розважальний центр «Джуманджи»

У Винниках відкрили дитячий розважальний центр «Джуманджи»

Уже й у нашому місті нарешті є дитячий розважальний центр. Донедавна батьки змушені були витрачати чимало часу та зусиль, щоб відвезти дітей на святкування днів народжень чи інших важливих подій у розважальні центри до Львова. У Винниках таких закладів не було. Тепер не потрібно шукати транспорт для великої компанії й багато часу на добирання, щоб

Уже й у нашому місті нарешті є дитячий розважальний центр. Донедавна батьки змушені були витрачати чимало часу та зусиль, щоб відвезти дітей на святкування днів народжень чи інших важливих подій у розважальні центри до Львова. У Винниках таких закладів не було. Тепер не потрібно шукати транспорт для великої компанії й багато часу на добирання, щоб діти змогли весело та цікаво провести кілька годин із друзями.

…Піднімаємося на ІІІ-ій поверх будинку за адресою вулиця Галицька, 27 (навпроти Винниківської міської ради). Перед нами – територія в 150 квадратних метрів дитячих пригод «Джуманджи», що поділена на кафе, кухню та ігрову зону. Антураж стін, що розмальовані  на тематику джунглів, якось підсвідомо налаштовує на те, що тут розпочинається невідомий світ пригод.

Саме цього ефекту хотіли досягти власники дитячого розважального центру Христина Саган і Соломія Горідько: «Джуманджи» – цікавий фільм. Ми вирішили назвати так наш Центр, бо пригоди – непередбачувано та вражаюче. Тому робимо основний акцент на те, що пропонуємо дітям весело та захопливо провести час у нашому закладі, де облаштували простір для свята, відпочинку, навчання, творчості. В нас можна пізнавати науку та розважатися одночасно. Для цього маємо усе необхідне – великий лабіринт, аерохокей, ігрову зону, віртуальну реальність, арену бейблейд та ще багато інших цікавинок. В оформленні приміщення переважає зелений колір, що заспокоює, сприяє комфорту… Загалом намагаємося враховувати всі побажання наших відвідувачів».

Без сумніву, найкращий варіант пережити особливі відчуття та емоції  поринути у світ віртуальної реальності, а ігри з якісною графікою для цього підібрані на будь-який смак (від спокійних до екстремальних) і для різної вікової категорії. У розважальному центрі є кілька автономних гарнітур ВR (не потребують під’єднання до комп’ютера й дозволяють вільно рухатися).

У «Джуманджи» пропонують численні майстер-класи, яких у Винниках ніхто не проводить, – майстер- клас «Цікава фізика», майстер-клас із візажу, майстер-клас «Оркестр з підручних засобів», а також художні майстер-класи – з розфарбовування тарілок, скриньок, футболок, із виготовлення декоративних магнітів, орігамі, декупаж на горнятках.

У розважальному центрі можна обрати і переглянути фільм чи мультфільм на великому телевізорі. Незабаром запрацює кухня з десертами та кавою, відвідувачі зможуть обрати дитяче, доросле меню, страви до дня народження.

Коли батьки мають проблему, де і як провести дитяче свято, найкраще її вирішення – це дитячий розважальний центр «Джуманджи».

Поринути у світ шалених пригод, творчості, нових знань і науки можна за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 27, ІІІ поверх.

Територія дитячих пригод працює щодня: з 12:00 до 21:00 – у будні дні, з 11:00 до 21:00 – у вихідні.

Телефони для довідок: 0983660470, 0633660477.

Ознайомитися з роботою «Джуманджи» можна на Фейсбуці.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини