Учні СЗШ № 29 зібрали допомогу для тварин із притулку «Милосердя»

Учні СЗШ № 29 зібрали допомогу для тварин із притулку «Милосердя»

До Всесвітнього дня захисту тварин у СЗШ № 29 тривала двотижнева акція зі збору речей і корму для бездомних тварин із притулку «Милосердя», що знаходиться у Брюховичах. У четвер, 3 жовтня, допомогу чотирилапим відвезли діти з батьками, педагогом-організатором і класним керівником. «Наші учні самі вирішили організувати акцію на підтримку бездомних тварин, які живуть у притулку,

До Всесвітнього дня захисту тварин у СЗШ № 29 тривала двотижнева акція зі збору речей і корму для бездомних тварин із притулку «Милосердя», що знаходиться у Брюховичах.

У четвер, 3 жовтня, допомогу чотирилапим відвезли діти з батьками, педагогом-організатором і класним керівником.

«Наші учні самі вирішили організувати акцію на підтримку бездомних тварин, які живуть у притулку, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Оксана Хутка. – На зборах Шкільної ліги діти запланували заходи, які для них цікаві. Така ініціатива сприяла тому, що наші учні з бажанням взялися за збір допомоги для собак і цуценят. Дізнавшись, що притулок не має постійного забезпечення, а існує завдяки небайдужим людям, діти виготовили буклети з переліком, що саме потребують у притулку. Збирали теплі речі та корм усією школою».

Акція школярів має подвійний ефект. Діти зробили добру справу, зібравши речі, які життєво необхідні для чотирилапих у холодну пору року, каші та корм. Але найважливіше – навчилися думати про тварин, проявляти увагу, співчуття і людяність.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини