Заступника директора СЗШ № 29 Марію Семчишин відзначили як одну з кращих педагогів Львова

Заступника директора СЗШ № 29 Марію Семчишин відзначили як одну з кращих педагогів Львова

У середу, 2 жовтня, 32 кращих освітян отримали подяки від міського голови Львова за високий фаховий рівень, активне впровадження нових форм і методів організації освітнього процесу та з нагоди Дня працівників освіти. Подяку отримали двоє педагогів із Личаківського району, зокрема – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії СЗШ № 29 Марія Семчишин. Марія

У середу, 2 жовтня, 32 кращих освітян отримали подяки від міського голови Львова за високий фаховий рівень, активне впровадження нових форм і методів організації освітнього процесу та з нагоди Дня працівників освіти.

Подяку отримали двоє педагогів із Личаківського району, зокрема – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії СЗШ № 29 Марія Семчишин.

Марія Кирилівна закінчила цю школу й ще студенткою педколеджу прийшла працювати вчителем початкових класів – у 1987 році.  У 2004 році перейшла на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Так склалася доля, що винниківчанка працює в СЗШ № 29 з першого дня трудової діяльності вже тридцять два роки.

«Сучасний вчитель повинен постійно вчитися, – каже Марія Семчишин. – Тому освоюю нові знання й методики на різних курсах і тренінгах – онлайн, очних (українсько-канадських, вітчизняних). Стимулює й колектив, який щороку омолоджується, приходять нові вчителі, яких потрібно навчати. У початковій школі маємо 18 класів,  в яких – 594 учня. Роботи чимало, але в ній – рух і постійний процес навчання».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини