Відбулася зустріч з дослідником Винник Андрієм Байцаром

У бібліотеці для дорослих у п’ятницю, 4 жовтня, відбулася зустріч з винниківчанином, науковцем-географом і краєзнавцем, доцентом кафедри географії України Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидатом географічних наук, дослідником міста Винники Андрієм Байцаром. Завідувач бібліотеки Ірина Андрухів зазначила, що зустріч з паном Андрієм присвячена 30-річчю викладацької праці та 10-річчю його краєзнавчої діяльності. Андрій Байцар зробив

У бібліотеці для дорослих у п’ятницю, 4 жовтня, відбулася зустріч з винниківчанином, науковцем-географом і краєзнавцем, доцентом кафедри географії України Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидатом географічних наук, дослідником міста Винники Андрієм Байцаром.

Завідувач бібліотеки Ірина Андрухів зазначила, що зустріч з паном Андрієм присвячена 30-річчю викладацької праці та 10-річчю його краєзнавчої діяльності.

Андрій Байцар зробив екскурс у минуле, розповівши про педагогічну працю, організацію практик студентів-географів та їх патріотичне виховання. Детальніше винниківчанин зупинився на дослідницькій праці щодо видатних постатей (діячів держави, релігії, культури, спорту) та історії Винник.
Міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, священики, колишні студенти, друзі та мешканці, які цікавляться історією рідного міста, дякували досліднику за його працю.

Завершили зустріч презентацією книг Андрія Байцара – «Видатні винниківчани», «Винники», «Винники туристичні»,  «Історія Винник в особах», частина з яких вийшла друком завдяки Винниківській міській раді.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини