У міжнародному шаховому турнірі у Винниках за шахівницями змагаються 220 учасників

У суботу, 5 жовтня, в ораторії св. Івана Боско у Винниках розпочався дводенний І Міжнародний дитячий командний турнір з шахів «Vynnyky chess challenge».  Організатори – Винниківська міська рада, Шахова школа «Black&white»,  Львівська обласна шахова федерація. «Щоб взяти участь у турнірі «Vynnyky chess challenge», зареєструвалися 55 команд, загалом – 220 учасників, – розповів  керівник Винниківської шахової

У суботу, 5 жовтня, в ораторії св. Івана Боско у Винниках розпочався дводенний І Міжнародний дитячий командний турнір з шахів «Vynnyky chess challenge».  Організатори – Винниківська міська рада, Шахова школа «Black&white»,  Львівська обласна шахова федерація.

«Щоб взяти участь у турнірі «Vynnyky chess challenge», зареєструвалися 55 команд, загалом – 220 учасників, – розповів  керівник Винниківської шахової школи, турнірний директор Тарас Гись. – Географія змагань  – команди з України, Словаччини і юна шахістка зі США. Такий потужний за кількістю учасників турнір могла організувати тільки команда, яка працює злагоджено і відповідально. І ми її маємо. Щоразу, коли звертаємося у Винниківську міську раду, там прислухаються до наших ініціатив. Коли звернулися з проханням допомогти провести міжнародний турнір, нас підтримали та забезпечили усім необхідним».

Винники – справді шахове місто, в якому живуть кілька гросмейстерів міжнародного класу. Зацікавлення цим видом спорту серед дітей і молоді – шанс для міста бути кращим. Так вважає міський голова Винник Володимир Квурт. «Шахи мають стати частиною повсякденного життя, бо це хороша гімнастика для розуму», – сказав мер на відкритті турніру.

Своє здивування від того, що в маленьких Винниках бачить так багато поціновувачів шахів, висловив міжнародний гросмейстер, мешканець нашого міста Олександр Бєлявський.

Побажав учасникам успіхів і перемог представник Львівської обласної федерації шахів Сергій Бєлкін.

Головний суддя турніру ознайомив дітей із правилами. Змагання за шахівницями розпочалися.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини