Винниківський ФК «Жупан» із нічиєї стартував у Кубку Осені

У суботу, п‘ятого жовтня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок на Кубок Осені. Винниківський «Жупан» приймав ФК «Старт» (Розваряни). Упродовж усього матчу господарі мали величезну перевагу. Вже на його початку Ростислав Поломаний опинився на вигідній позиції та використати свій шанс не зміг. Після цього загрожували воротам гостей Романюк, знову Поломаний та Мартиняк.

У суботу, п‘ятого жовтня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок на Кубок Осені.

Винниківський «Жупан» приймав ФК «Старт» (Розваряни).

Упродовж усього матчу господарі мали величезну перевагу. Вже на його початку Ростислав Поломаний опинився на вигідній позиції та використати свій шанс не зміг.

Після цього загрожували воротам гостей Романюк, знову Поломаний та Мартиняк. Але вразити ворота ФК «Старт» їм так і не пощастило. Натомість, гості на 32-ій хвилині відкрили рахунок після пробиття штрафного удару.

Пропущений гол не вибив винниківських футболістів із «колії» – вони продовжували атакувати. У другому таймі після ударів Поломаного та Куція ворота гостей врятувала поперечка!

І все ж винниківські футболісти зрівняли рахунок. На 75-ій хвилині Мартиняк пробив у ворота, але гравець гостей рукою зупинив м‘яч! Це було в штрафному майданчику, тому арбітр призначив пенальті, а порушника вилучив із поля.

Карачевський пробив у «дев‘ятку» – сильно й влучно (див. фото)! Так рахунок став – 1:1.

Після цього господарі мали ще декілька нагод відзначитися, але рахунок так і залишився нічийним – 1:1.

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Вергун, Суль, Петрів, Стефанишин, Романюк, Куцій, Поломаний, Мартиняк, Новак, Карачевський.

На заміну виходили: Романишин, Баран. Тренер Олег Леган.