Міжнародний шаховий турнір «Vynnyky chess challenge» назвав переможців

Дводенний шаховий марафон у Винниках завершився.  В ораторії св. Івана Боско шостого жовтня відбулося нагородження команд-учасників і переможців  І Міжнародного дитячого командного турніру з шахів «Vynnyky chess challenge». На закритті турніру привітали юних шахістів, які підкорили ІІІ розряд. Далі – турнірний директор Тарас Гись, міський голова Винник Володимир Квурт нагороджували солодкими призами, кубками, медалями  і

Дводенний шаховий марафон у Винниках завершився.  В ораторії св. Івана Боско шостого жовтня відбулося нагородження команд-учасників і переможців  І Міжнародного дитячого командного турніру з шахів «Vynnyky chess challenge».

На закритті турніру привітали юних шахістів, які підкорили ІІІ розряд. Далі – турнірний директор Тарас Гись, міський голова Винник Володимир Квурт нагороджували солодкими призами, кубками, медалями  і грошовими преміями переможців і учасників шахових змагань.

Найсильнішою командою в турнірі «А» виявилася «Е 2 – Е 4» (Городок 1), а в турнірі «Б» – команда «Мрій» Львівської шахової академії.  Винниківські команди Школи  «Black&white» вибороли 9 («А») і 4 («Б) місця.

«Ми працюємо над тим, щоб зробити міжнародний турнір «Vynnyky chess challenge» постійним, – розповів Тарас Гись. – Цього року були подивовані тим, які назви придумали для себе команди – як-от «Три шахісти і Захар» та ін. тому наступного разу вручатимемо нагороди ще й за оригінальні назви команд».

Міський голова Винник Володимир Квурт подякував учасникам фестивалю шахів, зазначивши, що кожна шахова партія – це крок до перемоги та успіху.

Діти змучені, але щасливі, бо світилися від радості.  Обговорювали неправильні ходи, тішилися перемогам.  У напружених шахових баталіях взяли участь діти з України, Словаччини і навіть США. Команда зі Словаччини отримала ІІ місце й багато позитивних емоцій. «Свансон Сидней має ІІІ розряд зі шахів, – розповів тренер дівчинки зі США Роман Корман. – Вона громадянка Америки, живе в Каліфорнії. А зараз якраз вчиться в школі в Україні, тому з великим бажанням брала участь у турнірі у Винниках».

Нагадаємо, організаторами І Міжнародного дитячого командного турніру з шахів «Vynnyky chess challenge» виступили Винниківська міська рада, Шахова школа «Black&white»,  Львівська обласна шахова федерація.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини