Винниківський осередок «Союзу українок», Народний дім Винник взяли участь у святкуванні Дня союзянки

Винниківський осередок «Союзу українок», Народний дім Винник взяли участь у святкуванні Дня союзянки

У неділю, 6 жовтня, у Львові відзначили День союзянки. Під час свята відбулася святкова Літургія в храмі Климентія Шептицього, а після цього – покладання квітів до Меморіалу Героям Небесної Сотні. Учасники ходою пройшли центром міста до Палацу мистецтв, де відбулась урочиста академія. «У 1990 році Львівським прогресивним жіноцтвом було відновлено «Союз українок» у Незалежній Україні,

У неділю, 6 жовтня, у Львові відзначили День союзянки. Під час свята відбулася святкова Літургія в храмі Климентія Шептицього, а після цього – покладання квітів до Меморіалу Героям Небесної Сотні. Учасники ходою пройшли центром міста до Палацу мистецтв, де відбулась урочиста академія.

«У 1990 році Львівським прогресивним жіноцтвом було відновлено «Союз українок» у Незалежній Україні, – розповіла заступник винниківського осередку «Союзу українок» Наталія Вінярська. – На загальному зібранні союзянки постановили щорічно, на свято Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії святкувати День союзянки».

В урочистій частині святкування присутніх привітали влада, творчі колективи Левандівки і Народного дому м. Винники. Глядачам показали виставу “Якби зустрілися ми знову”.  Перед зібранням виступили вокальний ансамбль «Винниківчани», солісти вокального ансамблю «Стожари». Директор Народного дому Наталія Вінярська заспівала пісню «Гілка калини», яку присвятила союзянкам, які за кордоном, але працюють для України.

Нагадаємо, що винниківський осередок «Союзу українок» запрацював у 1991 році. Тодішньою його головою була Романія Ушак, а з 1997 і дотепер – Стефанія Гілета.  Її заступницями є Євгенія Бульба та Наталія Вінярська.  У винниківському осередку згуртувалися жінки різного віку, професій, уподобань, але з однією метою – побудова міцної незалежної української держави – християнської, національної, міцної економічно та духовно.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини