У маршрутці № 40 жінці вкрали гаманець

У маршрутці № 40 жінці вкрали гаманець

Зранку, орієнтовно о 10:00, у маршрутці № 40 жінці вкрали гаманець. В автобус на кінцевій зупинці маршрутки (вул. Кільцева) зайшло кілька людей. Тільки один чоловік – решта жінки, переважно літнього віку.  Біля «Гетьмана» зайшло ще кілька пасажирів. Оскільки водії пропускають через передні двері, то люди скупчилися саме там, витягали гроші й оплачували проїзд. Чоловік, хоча

Зранку, орієнтовно о 10:00, у маршрутці № 40 жінці вкрали гаманець.

В автобус на кінцевій зупинці маршрутки (вул. Кільцева) зайшло кілька людей. Тільки один чоловік – решта жінки, переважно літнього віку.  Біля «Гетьмана» зайшло ще кілька пасажирів. Оскільки водії пропускають через передні двері, то люди скупчилися саме там, витягали гроші й оплачували проїзд. Чоловік, хоча маршрутка була майже порожня, також підійшов до передніх дверей.

На зупинці в центрі Винник зайшли нові пасажири, а деякі (і чоловік) вийшли. Коли автобус доїхав до поліклініки, жінка помітила, що гаманець з її сумки щез, і вона залишилася без грошей. Серед пасажирів були її знайомі, які пропонували позичити гроші. Але вона відмовилася, казала, що на дорогу має.

А злодій поцупив гаманець невипадково. Жінка чи ще не встигла, чи забула закрити сумку, з якої витягала гроші, щоб оплатити проїзд. Цим і скористався крадій.

Вкотре нагадуємо, що необхідно бути уважними й дбати про свою безпеку й безпеку свого майна, не створювати злочинцеві сприятливих для крадіжки умов. Ризиковано класти гаманці або мобільні телефони в зовнішні відділення сумок або кишені верхнього одягу. Якщо в транспорті вас починає не зовсім виправдано активно штовхати хто-небудь із пасажирів, не забувайте, що це може бути лише маневр, направлений на те, щоб відволікти вашу увагу та поцупити ваше майно. Якщо все ж таки ви стали жертвою кишенькового злодія, якнайшвидше звертайтеся в поліцію.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини