Із першого листопада розпочне роботу маршрут пасажирських перевезень №36 Львів – Винники. Про це редакцію «Винниківського Вісника» повідомив заступник начальника Управління транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика. Отож, із першого листопада мешканців Винник знову перевозитимуть маршрутки №36.
Із першого листопада розпочне роботу маршрут пасажирських перевезень №36 Львів – Винники.
Про це редакцію «Винниківського Вісника» повідомив заступник начальника Управління транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика.
Отож, із першого листопада мешканців Винник знову перевозитимуть маршрутки №36.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *