Маршрутки №36 розпочнуть перевозити мешканців Винник із першого листопада

Маршрутки №36 розпочнуть перевозити мешканців Винник із першого листопада

Із першого листопада розпочне роботу маршрут пасажирських перевезень №36 Львів – Винники. Про це редакцію «Винниківського Вісника» повідомив заступник начальника Управління транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика. Отож, із першого листопада мешканців Винник знову перевозитимуть маршрутки №36.

Із першого листопада розпочне роботу маршрут пасажирських перевезень №36 Львів – Винники.

Про це редакцію «Винниківського Вісника» повідомив заступник начальника Управління транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олег Партика.

Отож, із першого листопада мешканців Винник знову перевозитимуть маршрутки №36.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини