Після відновлення пасажирського маршруту №36 для винниківчан залишать працювати й шатл-бас

Після відновлення пасажирського маршруту №36 для винниківчан залишать працювати й шатл-бас

Дуже багато запитань надійшло на адресу редакції «Винниківського Вісника» після публікації матеріалу щодо відновлення з першого листопада пасажирського маршруту №36. Усі запитання журналісти «Винниківського Вісника» переадресували начальнику Управління транспорту та зв‘язку ЛМР О. Олеськіву. Щодо графіка руху, яким цікавляться наші читачі, то, зі слів посадовця, його ще не затверджено. Натомість пан О. Олеськів запевнив, що

Дуже багато запитань надійшло на адресу редакції «Винниківського Вісника» після публікації матеріалу щодо відновлення з першого листопада пасажирського маршруту №36.

Усі запитання журналісти «Винниківського Вісника» переадресували начальнику Управління транспорту та зв‘язку ЛМР О. Олеськіву.

Щодо графіка руху, яким цікавляться наші читачі, то, зі слів посадовця, його ще не затверджено.

Натомість пан О. Олеськів запевнив, що шатл-бас, який курсує територією Винник, і надалі працюватиме поруч із маршрутками №36.

«Що ж стосується роботи маршруток №102 і №110, які зараз курсують вулицею Івана Франка у Винниках, то рішення про їхній  подальший графік прийматиме їхнє керівництво, – мовить пан О. Олеськів. – Адже це – приміські маршрути, а на них Управління транспорту та зв‘язку ЛМР впливу не має».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини