У центрі Винник, можливо, з‘явиться ще один багатоквартирний будинок

У п‘ятницю, 18 жовтня, відбулася сесія Винниківської міської ради. Серед багатьох питань, які розглянули депутати, одне стосувалося затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ОСББ «На Галицькій» за адресою: Винники, вул.Галицька, 32. Як було повідомлено, на місці тамтешньої забудови (а це – справжнісінька розвалюха – див. фото) невдовзі можуть спорудити багатоквартирний будинок. А

У п‘ятницю, 18 жовтня, відбулася сесія Винниківської міської ради.

Серед багатьох питань, які розглянули депутати, одне стосувалося затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ОСББ «На Галицькій» за адресою: Винники, вул.Галицька, 32.

Як було повідомлено, на місці тамтешньої забудови (а це – справжнісінька розвалюха – див. фото) невдовзі можуть спорудити багатоквартирний будинок. А мешканцям ОСББ «На Галицькій» безкоштовно за їхню земельну ділянку нададуть квартири.

Щоб читачі мали змогу краще зорієнтуватися, де саме постане багатоквартирний будинок, зазначимо, що згадана земельна ділянка знаходиться за приміщенням крамниці «Салон світла».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини