Ансамбль «Карамель» розпочав конкурсний сезон із перемог на Чемпіонаті Західної України зі сучасної хореографії

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості  Винник продовжив багаторічний переможний марафон у фестивалях  і конкурсах. У цьому навчальному році вони розпочали сезон із двох перших і другого місця на Чемпіонаті Західної України «Іnternational union of dance educators». Про це повідомили керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук і педагог-хореограф Анастасія Селезньова. У танцювальних

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості  Винник продовжив багаторічний переможний марафон у фестивалях  і конкурсах. У цьому навчальному році вони розпочали сезон із двох перших і другого місця на Чемпіонаті Західної України «Іnternational union of dance educators».

Про це повідомили керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук і педагог-хореограф Анастасія Селезньова.

У танцювальних змаганнях взяли участь загалом 67 юних танцюристів колективу – три групи. Дві групи наймолодших учасників вибороли І і ІІ місце за композиції відповідно «Формула 1», «Давай танцюй». А дітки зі середньої групи стали найкращими й отримали І місце за танцювальну композицію «Почуй мене».

Зараз зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» готується до поїздки в Польщу і 28 жовтня боротиметься за перемогу на міжнародному фестивалі.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини