Громадянин Кіпру з дружиною відкрив у Винниках магазин мультибрендового формату

Громадянин Кіпру з дружиною відкрив у Винниках магазин мультибрендового формату

Магазин «Family Fashion» відкрили у Винниках в жовтні за адресою вулиця Галицька, 27 (ІІІ поверх).  Його особливістю є те, що в магазині реалізовують одяг кількох брендів для усієї сім’ї – і для батьків, і для дітей. Власники магазину – молода сім’я Світлани та Ерхана Каракасів. Світланині батьки живуть неподалік Винник. Вона вийшла заміж за громадянина

Магазин «Family Fashion» відкрили у Винниках в жовтні за адресою вулиця Галицька, 27 (ІІІ поверх).  Його особливістю є те, що в магазині реалізовують одяг кількох брендів для усієї сім’ї – і для батьків, і для дітей.

Власники магазину – молода сім’я Світлани та Ерхана Каракасів. Світланині батьки живуть неподалік Винник. Вона вийшла заміж за громадянина Кіпру, в них народився синочок Денис, якому зараз рік і три місяці.  Коли їхали з родиною до батьків через Винники, побачили гарний новозбудований торговий центр.  І тоді в жінки з’явилася думка про започаткування бізнесу саме в нашому містечку.

Щоб переконати чоловіка відкрити власний магазин у Винниках, Світлана використала аргумент, що це близько до батьків, і можна буде залишати в них маленького Дениса, а також те, що магазинів такого типу в містечку немає.

«Ми вирішили спробувати і відкрити магазин для всієї сім’ї, який був би модний і доступний за цінами, – розповіла власниця. – Чоловік працював у Британії у сфері торгівлі, мав власні бутіки, його родина також розуміється на брендовому одязі. Наразі конксультування і продаж у магазині  буде моєю роботою, а Ерхан мене підмінятиме».

Світлана ознайомлює з асортиментом магазину, в основі якого брендові речі, які привезли з Туреччини. Вони виготовлені по франшизах відомих торгових італійських марок, відзначаються якістю, різноманітністю.

Покупцям зручно робити покупки саме в «Family Fashion», бо є можливість вибору якісного одягу для всієї родини за адекватну ціну. А крім того, власники готові подбати про тих покупців, які не знайшли потрібної речі, – до їхніх уподобань прислухатимуться і замовлятимуть бажаний одяг.

Інтер’єр магазину облаштовано з максимальною зручністю для відвідувачів. Приходьте – і самі переконаєтеся!

Години роботи  магазину «Family Fashion»: з 10:30 до 19:30 (без вихідних).

Телефон для довідок: 067 4579963.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини