Винниківський ФК «Жупан» став фіналістом Кубка Осені!

У неділю, третього листопада, винниківський ФК «Жупан» на стадіоні СКА у Львові провів матч-відповідь ½ Кубка Осені з ФК «Старт» (Розваряни). У першому матчі винниківські футболісти здобули перемогу – 2:1 (Поломаний, Суль). Очікувалося, що суперники винниківської команди зіграють дуже агресивно. Адже у Винниках вони зазнали поразки з мінімальним рахунком, тому цілком могли розраховувати на реванш.

У неділю, третього листопада, винниківський ФК «Жупан» на стадіоні СКА у Львові провів матч-відповідь ½ Кубка Осені з ФК «Старт» (Розваряни).

У першому матчі винниківські футболісти здобули перемогу – 2:1 (Поломаний, Суль).

Очікувалося, що суперники винниківської команди зіграють дуже агресивно. Адже у Винниках вони зазнали поразки з мінімальним рахунком, тому цілком могли розраховувати на реванш.

Та на трав‘яному газоні стадіону СКА  з‘ясувалося, що гравці ФК «Жупан» значно краще підготовлені технічно від суперників (на штучному полі минулого вівторка ця різниця не була такою разючою).

Та все ж у першому таймі гравці «Старту» чинили гідний опір винниківським футболістам. Найголовніше те, що вони дуже добре оборонялися. За весь перший тайм винниківські футболісти лише одного разу реально загрожували воротам ФК «Старт», коли зі зручної позиції пробивали штрафний.

А на 40-ій хвилині лише майстерність голкіпера ФК «Жупан» Мойсина врятувала винниківських гравців від голу. Мойсин зумів у стрибку відбити удар головою когось із нападників ФК «Старт».

Після цього у футболістів із Розварян шансів відзначитися більше не було.

А винниківські футболісти після перерви стали грати дуже активно й агресивно. Вони почали все більше й більше турбувати воротаря суперників своїми ударами. І результат прийшов: на 58-ій хвилині після чергового удару голкіпер ФК «Старт» не зумів втримати м‘яча й Куцій добив його у сітку воріт суперників – 1:0.

А на 77-ій хвилині потужно пробив Карачевський. Воротар суперників знову не втримав м‘яч і на добиванні виявився першим Мартиняк, який і подвоїв рахунок.

Після цього, як рахунок став 2:0 на користь ФК «Жупан», суперники просто зупинилися, вони враз втратили надію на позитивний для себе результат.

Винниківські футболісти ще не один раз загрожували їхнім воротам, розігрували різні комбінації. Та голів у цьому матчі більше не було. Отож, перемога ФК «Жупан» – 2:0 і вихід у фінал Кубка Осені!

Вітаємо винниківський клуб із цим досягненням. Було б дуже доречно завершити важкий сезон Кубковою перемогою. У фіналі на винниківських футболістів уже чекають добре їм відомі гравці ФК «Сокіл» із Великих Глібовичів. І вони також прагнуть здобути Кубок Осені. Тому буде дуже цікаво. Адже сезон для згаданих команд триває!

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Вергун, Суль, Молоков, Петрів, Куцій, Романюк, Новак, Поломаний, Мартиняк, Карачевський. На заміну виходили: Гутник, Павлентій, Романишин, Стефанишин, Левків, Труш.