Упродовж п‘ятого – шостого листопада у Винниках перекриють частину центральної вулиці Галицької для проїзду автотранспорту

Упродовж п‘ятого – шостого листопада у Винниках перекриють частину центральної вулиці Галицької для проїзду автотранспорту

У вівторок, п‘ятого листопада, з 08:00 буде перекрито для проїзду автотранспорту частину центральної вулиці Винник – Галицької. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, упродовж п‘ятого – шостого листопада для проїзду автотранспортних засобів буде закрито проміжок вул. Галицької від повороту на вул.Івана Франка (біля церкви Івана Хрестителя)

У вівторок, п‘ятого листопада, з 08:00 буде перекрито для проїзду автотранспорту частину центральної вулиці Винник – Галицької.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, упродовж п‘ятого – шостого листопада для проїзду автотранспортних засобів буде закрито проміжок вул. Галицької від повороту на вул.Івана Франка (біля церкви Івана Хрестителя) й до мосту.

Перекриють згадану  частину вулиці в зв‘язку з тим, що фірма «Онур» планує впродовж двох найближчих днів заасфальтувати там дорожнє покриття.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини