Як виглядає кабінет фізики в СЗШ № 29 (фото)

За час осінніх канікул кабінет фізики в СЗШ № 29 наповнився новим змістом – крім навчальної складової, тепер у ньому є ще й художня. «Оживили» кабінет такої серйозної науки заступник директора школи Оксана Хутка і вчитель малювання Галина Білокур. Завдяки цим талановитим художницям на стінах кабінету з’явилися один із найвідоміших фізиків ХХ століття Ейнштейн, чимало

За час осінніх канікул кабінет фізики в СЗШ № 29 наповнився новим змістом – крім навчальної складової, тепер у ньому є ще й художня.

«Оживили» кабінет такої серйозної науки заступник директора школи Оксана Хутка і вчитель малювання Галина Білокур. Завдяки цим талановитим художницям на стінах кабінету з’явилися один із найвідоміших фізиків ХХ століття Ейнштейн, чимало формул, пробірки, колби, що використовують для фізичних дослідів. Яскраві малюнки доповнюють  навчальні стенди та плакати.

«Розмальовували стіни під час канікул, – розповіла Оксана Хутка. – Це наш вклад у розвиток школи. Кабінет фізики після ремонту виглядав «сумним». Тому ми з Галиною Білокур вирішили вкласти в нього трішки любові, тепла та кольору».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини