«Янгол-охоронець» для воїнів АТО

«Янгол-охоронець» для воїнів АТО

Янгола-охоронця, який оберігає воїнів АТО,  побачила в своїй уяві та зобразила на малюнку вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої та юнацької творчості Винник Дарина Гаргас. Її малюнок відзначили ІІІ місцем у номінації «Живописна композиція» патріотичного конкурсу – XV Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». У цьогорічному фестивалі взяли участь майже 12000 учасників. Окрім

Янгола-охоронця, який оберігає воїнів АТО,  побачила в своїй уяві та зобразила на малюнку вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої та юнацької творчості Винник Дарина Гаргас.

Її малюнок відзначили ІІІ місцем у номінації «Живописна композиція» патріотичного конкурсу – XV Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». У цьогорічному фестивалі взяли участь майже 12000 учасників. Окрім Львівщини, в конкурсі взяли участь представники Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Волинської, Вінницької, Одеської, Донецької, Запорізької, Рівненської, Кіровоградської, Миколаївської областей.

«Дарина навчається в п’ятому класі СЗШ № 29, – розповіла керівник гуртка «Дитячий вернісаж» Олена Зозуля. – Четвертий рік вона наполегливо, старанно опановує малювання. Вона з бажанням відгукнулася на пропозицію намалювати малюнок на патріотичну тематику на конкурс «Сурми звитяги». Дарина вирішила зобразити ангела, який охороняє воїнів на Сході Україні».

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини