«Юність» із Верхньої Білки вдруге поспіль – чемпіон Львівської області!

У неділю, десятого листопада, визначився чемпіон Львівської області з футболу. І вдруге поспіль чемпіоном Львівщини стали гравці ФК «Юність» із Верхньої Білки! Сьогодні на стадіоні СКІФ у Львові відбувся «золотий матч» поміж ФК «Юність» і ФК «Миколаїв». Зазначимо, що миколаївці мали нагоду здобути золото ще в останньому турі чемпіонату, але не змогли на власному полі

У неділю, десятого листопада, визначився чемпіон Львівської області з футболу. І вдруге поспіль чемпіоном Львівщини стали гравці ФК «Юність» із Верхньої Білки!

Сьогодні на стадіоні СКІФ у Львові відбувся «золотий матч» поміж ФК «Юність» і ФК «Миколаїв».

Зазначимо, що миколаївці мали нагоду здобути золото ще в останньому турі чемпіонату, але не змогли на власному полі здолати футболістів із Підмонастиря, зігравши з ними внічию – 2:2. Цим негайно скористалися гравці «Юності», які у своєму матчі перемогли й зрівнялися з миколаївцями очками. Тому сьогодні й відбувся «золотий матч».

На стадіоні панувало справжнє футбольне свято. Гравців обидвох команд підтримувало багато фанатів.

Обидві команди обрали на цей відповідальний матч відверто захисний варіант.

На полі було багато жорсткої боротьби, зіткнень.

Головний арбітр Юрій Грисьо був змушений вилучити з поля трьох футболістів, але, безперечно, ситуацію під своїм контролем втримав.

Першими відкрили рахунок футболісти з Миколаїва на 12-ій хвилині. І лише в другому таймі гравці «Юності» після подачі кутового вирівняли становище – 1:1. Цим рахунком поєдинок і завершився, тому футболісти були змушені додатково відіграти ще два тайми по 15 хвилин. І тут уже футбольна фортуна посміхнулася гравцям «Юності», які знову після виконання кутового вразили ворота ФК «Миколаїв» – 2:1.

Миколаївці боролися до останньої секунди, але врятувати гру не змогли.

Отож, рахунок матчу – 2:1 – на користь ФК «Юність».

Вітаємо всіх тренерів, гравців і вболівальників з цією блискучою перемогою!

Нагадаємо, що багато гравців ФК «Юність» є або вихованцями винниківського футболу, або виступали за винниківські клуби. Це й тренер «Юності» Богдан Костик, футболісти Олег Панасюк,  Віталій Дмитрух, Андрій Жук, Олег Шептицький, Володимир Федорів, Бойко, Омельченко.