У СЗШ № 47 відзначили 101-річницю ЗУНР

У СЗШ № 47 відбулося свято «ЗУНР – провісниця держави Україна», яке підготували учні 9-Б класу, до яких долучилися учні 11-А класу. Школярі під керівництвом вчителя Олени Гнідь мали змогу пригадати основні історичні дати, документи, пов’язані із ЗУНР, послухати стрілецьку пісню. В далекі часи перенесла мультимедійна презентація, завдяки якій подано образи політичних діячів Західноукраїнської Народної

У СЗШ № 47 відбулося свято «ЗУНР – провісниця держави Україна», яке підготували учні 9-Б класу, до яких долучилися учні 11-А класу.

Школярі під керівництвом вчителя Олени Гнідь мали змогу пригадати основні історичні дати, документи, пов’язані із ЗУНР, послухати стрілецьку пісню. В далекі часи перенесла мультимедійна презентація, завдяки якій подано образи політичних діячів Західноукраїнської Народної Республіки, вояків Української Галицької Армії, учасників національно-визвольних змагань.

Учні виконали пісні «Ой, у лузі червона калина»,  «Боже, Великий, єдиний», декламували вірші під музичний супровід бандуристки Соломії Невінської. Також діти виготовили стіннівки, присвячені 101-річниці ЗУНР.

«Період ЗУНР – демонстрація рішучості українців у боротьбі за незалежність, вміння співпрацювати військових і політиків. Як знаємо, наслідком Листопадового чину стало продовження української держави не тільки у Львові, але в інших містах краю. 1 листопада 1918 року над львівською Ратушею було піднято український прапор. Цього дня було проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки. Наш захід – нагадування про славну історію, здобуття знань, які важливі для сучасності», – зазначила вчитель Олена Гнідь.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини