У Винниках злодії спустошили вагончик із інструментами

Уночі, з 12 на 13 листопада, на вулиці Львівській у Винниках було скоєно крадіжку. Про це редакцію «Винниківського Вісника» повідомив керівник Личаківського відділу поліції, підполковник Роман Макогон. «Розбивши вікно будівельного вагончика, зловмисники проникли всередину й скоїли крадіжку різних інструментів на значну суму, – мовить підполковник Роман Макогон. – За фактом злочину вже порушено кримінальну справу

Уночі, з 12 на 13 листопада, на вулиці Львівській у Винниках було скоєно крадіжку.

Про це редакцію «Винниківського Вісника» повідомив керівник Личаківського відділу поліції, підполковник Роман Макогон.

«Розбивши вікно будівельного вагончика, зловмисники проникли всередину й скоїли крадіжку різних інструментів на значну суму, – мовить підполковник Роман Макогон. – За фактом злочину вже порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України».

Нагадаємо читачам, що декілька тижнів тому на згаданій вулиці було скоєно ще одну крадіжку з будівельного вагончика на значну суму (цей вагончик на фото – синього кольору).

Дуже прикро, що одні люди у Винниках споруджують тротуари, облаштовують територію озера тощо. А інші люди стають їм на заваді, викрадаючи в майстрів  електроінструменти й інші цінні речі.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини