Півсотні каратистів із Винник показали високі результати у Клубному турнірі «Юніон»

Секція карате у Винниках – один із наймолодших клубних залів у Львові. Півсотні юних спортсменів, які займаються в секції, що діє в СЗШ № 29, взяли участь у Клубному турнірі «Юніон», що відбувся у Львові. Загалом свої здобутки на цьому турнірі демонстрували 600 каратистів у різних вагових категоріях. Тренують дітей із Винник Тарас Герчук і

Секція карате у Винниках – один із наймолодших клубних залів у Львові. Півсотні юних спортсменів, які займаються в секції, що діє в СЗШ № 29, взяли участь у Клубному турнірі «Юніон», що відбувся у Львові. Загалом свої здобутки на цьому турнірі демонстрували 600 каратистів у різних вагових категоріях. Тренують дітей із Винник Тарас Герчук і Максим Борищак.

«Цього року вперше від нашого залу виступали наймолодші спортсмени, яким виповнилося чотири роки, – розповів тренер Тарас Герчук. – Це Ростик Назаркевич, Мілана Скриннікова, Олександра Волик, Давид Козяр, Давид Ничай, Мілана Гладкомаз, Ярема Петрівський. Вони ще дуже маленькі, але вже   знають, що таке характер і як потрібно працювати. Наймолодші гарно себе показали та здобули нагороди різного гатунку.  Хотіли б відзначити Марка Гриника, Дмитра Бачинського, Тарона Мгламяна, які потужно змагались у командному куміте в категорії 8-9 років. Та ще спортсменів Василя Демківа,  Ростислава Бобка, Дмитра Стебельського, Маркіяна Кривішина та інших за хорошу, якісну роботу. Загалом уся команда заслуговує слів подяки, оскільки практично всі здобули нагороди. Здобутками наших вихованців ми задоволені».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини