Винниківська тютюнова фабрика з початку 2019 року сплатила до бюджету України понад два мільярди гривень

Винниківська тютюнова фабрика з початку 2019 року сплатила до бюджету України понад два мільярди гривень

Винниківська тютюнова фабрика з початку 2019 року сплатила до бюджету України понад два мільярди гривень та згідно зі звітом за третій квартал цього року зайняла 4 місце у загальному рейтингу найбільших платників податків України. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на дані ДФС. Згідно з підрахунком компанії, кошти, сплачені Винниківською тютюновою фабрикою до бюджету з

Винниківська тютюнова фабрика з початку 2019 року сплатила до бюджету України понад два мільярди гривень та згідно зі звітом за третій квартал цього року зайняла 4 місце у загальному рейтингу найбільших платників податків України.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на дані ДФС.

Згідно з підрахунком компанії, кошти, сплачені Винниківською тютюновою фабрикою до бюджету з початку року, можуть забезпечити виплату 67 210 середніх пенсій чи будівництво більше 100 сільських шкіл.

За 3-й квартал 2019 року Винниківська тютюнова фабрика перерахувала до державного бюджету податків та зборів на суму 1 мільярд гривень. При цьому, відповідно до даних фіскального відомства, приріст сплачених вітчизняним виробником податків порівняно з 3 кварталом 2018 склав 23%.

«Наше підприємство – одне із найстаріших і найкращих вітчизняних виробництв Заходу України. Фабрика була заснована ще 1778 року і плідно працює й сьогодні, забезпечуючи більше 470  робочими місцями. Нам приємно, що ДФС відмітила нашу прозорість та сумлінну працю як одного з найбільших платників податків країни.  Тим більше я здивований, що на зустріч Президента із тютюновими компаніями були запрошені лише корпорації-монополісти. Сподіваюсь, що для нашої держави важливе значення мають також і вітчизняні регіональні виробники, що інвестують у розвиток власної країни», – зазначив Григорій Козловський, акціонер та директор ТзОВ «Винниківська тютюнова фабрика».

За даними компанії, за роки незалежності компанія інвестувала понад 1 мільйон доларів у виробництво та сплатила понад 6 мільярдів гривень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

1 comment
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

1 Comment

  • true
    16.11.2019, 17:42

    За всі роки незалежності 6 млрд, а за цей рік 2 млрд. ???

    REPLY

Останні новини