Винниківські футболісти посіли друге місце в Кубку ЛОАФ «Колос»

У неділю, 17 листопада, на стадіоні СКА у Львові відбувся фінал Кубка ЛОАФ «Колос» поміж ФК «Жупан» (Винники) – ФК «Сокіл» (Великі Глібовичі). Винниківські футболісти пройшли складний шлях, щоб вийти у фінал цього турніру й прагнули завершити цей сезон на високій ноті й  подарувати своїм уболівальникам ще одне спортивне свято та новий трофей. На жаль,

У неділю, 17 листопада, на стадіоні СКА у Львові відбувся фінал Кубка ЛОАФ «Колос» поміж ФК «Жупан» (Винники) – ФК «Сокіл» (Великі Глібовичі).

Винниківські футболісти пройшли складний шлях, щоб вийти у фінал цього турніру й прагнули завершити цей сезон на високій ноті й  подарувати своїм уболівальникам ще одне спортивне свято та новий трофей.

На жаль, не вийшло, бо останній офіційний поєдинок 2019 року наші футболісти програли з мінімальним рахунком – 0:1.

Зазначимо, що в технічний підготовці гравці ФК «Жупан» не поступалися своїм суперникам.

Та на відміну гравців «Сокола», винниківські футболісти діяли комбінаційно та впевнено лише всередині поля. До ударів у них справа не доходила. За весь перший тайм можна згадати лише несильний удар Романюка, але й тоді м‘яч потрапив прямісінько до рук воротаря «Сокола».

Натомість, суперники зовсім не вигадували хитромудрих комбінацій. При першій ж нагоді вони намагалися «закинути» м‘яч у карний майданчик винниківських футболістів і за будь-якої нагоди пробити.

І ця тактика чудово спрацювала. Адже вже в першому таймі Мойсин двічі врятував ФК «Жупан» від гола. Ще один раз нападник «Сокола» з вигідної позиції промахнувся. А на 45-ій хвилині зусилля гравців «Сокола» таки дали їм бажаний результат: пробивши з близької відстані штрафний удар, їхній гравець зумів із другої спроби вразити ворота Мойсина – 0:1.

Винниківські футболісти мали 45 хвилин, щоб  виправити становище. Та вони його лише погіршили, коли капітан ФК «Жупан» порушив правила й був вилучений з поля. На жаль, під час цього епізоду було важко травмовано футболіста «Сокола». У меншості винниківські гравці робили спроби вирівняти становище (удар Павлентія), але футболісти «Сокола» все ж мали більше реальних нагод, щоб подвоїти рахунок.

Отож, прикра поразка ФК «Жупан» – 0:1 і срібні нагороди Кубка ЛОАФ «Колос».

На фіналі був присутній заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Вергун, Суль, Петрів, Стефанишин, Куцій, Романюк, Мартиняк, Поломаний, Гутник, Карачевський.

На заміну виходили: Новак, Левків, Баран, Павлентій.