Проєкти «Школи успішних людей»: цікаві ідеї задля розвитку Винник

У вівторок, 19 листопада, в ораторії св. І. Боско відбулася неординарна подія – учасники «Школи успішних людей» представляли власні проєкти, якими прагнуть зробити Винники ще кращими. «Дуже тішусь і горджуся створенням проєкту «Школа успішних людей» у Винниках, який вже четвертий рік поспіль додає молоді впевненості у власні сили, досвіду, а найголовніше плекає любов до рідного

У вівторок, 19 листопада, в ораторії св. І. Боско відбулася неординарна подія – учасники «Школи успішних людей» представляли власні проєкти, якими прагнуть зробити Винники ще кращими.

«Дуже тішусь і горджуся створенням проєкту «Школа успішних людей» у Винниках, який вже четвертий рік поспіль додає молоді впевненості у власні сили, досвіду, а найголовніше плекає любов до рідного міста», – зазначив на презентації заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Школа успішних людей», започаткована в 2016 році за ініціативи ГО «Школа мрій», Молодіжної ради при ВМР, ЛММГО «Золота молодь Винник» та підтримки Винниківської та Львівської міських рад, працює в новому форматі. Цього року учасники демонструють  поступ і бажання бути корисними для рідного міста.

«Десятикласники винниківських шкіл підготували п’ять проєктів, коже із яких самодостатній, – розповіла координатор «Школи успішних людей» Анастасія Пришляк. – Нещодавно ми побували в УКУ, де вчилися писати проєкти. Минув тиждень – і наші учасники розробили власні пропозиції –  різні, не подібні одна до одної. Хотілося б, щоб їх змогли втілити в життя».

Розпочали презентацію темою «FOOD-зона школи № 47». Розробники цього проєкту чітко окреслили, якою саме хотіли б бачити їдальню в цій школі, показали макет, озвучили кошторис – 506 700 грн.

Наступна пропозиція десятикласників – «Спортивне дозвілля для молоді». Основний акцент цього проєкту – створення скейтпарку та можливостей для розвитку інших видів спорту. Ймовірною локацією назвали територію за Школою мистецтв на вулиці Ринок.

Третій проєкт – «Мобільний кінотеатр», важливою перевагою якого є неприв’язаність до одного приміщення, а можливість організовувати кінопокази та вечірки на різних локаціях у Винниках із метою зблизити підлітків і мешканців.

Учасники представили й екологічну ініціативу – розповіли про те, як бачать вирішення проблеми сортування сміття й покращання екології у Винниках.

П’ятий проєкт –  «Розважальна і мотивуюча програма «Школи успішних людей» «Party-housе», мета якого – об’єднати шкільну молодь спільними інтересами.

У складі журі працювали представниця УКУ Іванна Могиляк, о. Григорій Швед, мисткиня Софія Огоновська, авторка проектів громадського бюджету Оксана Москалик.

«Усі проєкти заслуговують на увагу, – розповіла заступник керівника відділу, керівник сектору студентських справ, відповідальна за реалізацію стипендійної політики та центру розвитку особистості УКУ Іванна Могиляк. –  Діти добре попрацювали, створивши цікаві проєкти. Зазначу, кожен із них має вплив на спільноту».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини