У Винниках знову «на гарячому» затримали добре відомого усім злодія

У середу, 20 листопада, у приміщенні Народного дому Винник «на гарячому» було вкотре затримано відомого усім місцевого злодія – громадянина Максима  Л., 1985 року народження. Близько 20:00 злодійчук пробрався в приміщення Народного дому, щоб поживитися за громадські кошти. Та лиходій не знав, що приміщення було обладнане охоронною системою сигналізації. Тому працівники охоронної фірми негайно прибули

У середу, 20 листопада, у приміщенні Народного дому Винник «на гарячому» було вкотре затримано відомого усім місцевого злодія – громадянина Максима  Л., 1985 року народження.

Близько 20:00 злодійчук пробрався в приміщення Народного дому, щоб поживитися за громадські кошти.

Та лиходій не знав, що приміщення було обладнане охоронною системою сигналізації. Тому працівники охоронної фірми негайно прибули на місце надзвичайної події та професійно затримали бандита-невдаху, який упродовж трьох-чотирьох місяців регулярно потрапляє в руки правоохоронців під час скоєння ним крадіжок. Як не дивно, але суд із не меншим завзяттям чомусь залишає крадія на волі!

І злодій краде далі!

Сподіваємося, що цього разу бандита таки покарають, бо це вже якесь знущання над громадою Винник, над законом і хоча б мінімальною справедливістю.

Журналісти «Винниківського Вісника» також побували під час затримання лиходія й підготували про це фоторепортаж. Зараз на місці злочину працюють правоохоронці Личаківського відділу поліції міста Львова.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини