У суботу, 23 листопада, громада Винник вшанувала світлу пам‘ять загиблих під час штучного Голодомору в 1932-1933 роках українців. Невинно загублених жертв сталінсько-московського злочину мешканці Винник вшанували молитвою й виконанням патріотичних творів. На заході були присутні міський голова Винник Володимир Квурт, його заступники Богдан Шустер і Павло Венгринович, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, працівники Винниківської міськради,
У суботу, 23 листопада, громада Винник вшанувала світлу пам‘ять загиблих під час штучного Голодомору в 1932-1933 роках українців.
Невинно загублених жертв сталінсько-московського злочину мешканці Винник вшанували молитвою й виконанням патріотичних творів.
На заході були присутні міський голова Винник Володимир Квурт, його заступники Богдан Шустер і Павло Венгринович, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, працівники Винниківської міськради, культурно-мистецьких закладів міста.
Патріотичні твори виконали вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники Юлія Дусин, Северин П‘ятаков, Аліна Кутєпова та Аня Дмітрієва.
Ведуча Юлія Сагайдак.
Організатором цього заходу виступили Винниківська міська рада та Будинок дитячої та юнацької творчості міста Винники (директор Ольга Соколик, заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Велика, методист Тетяна Маркевич, керівники гуртків Дарія Рудик, Михайло Жорняк, Оксана Куш).











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *