Розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В Україні триває акція «16 днів проти насильства». Про це повідомила представник Личаківського відділу поліції міста Львова, старший лейтенант  Мар‘яна Труш. «Всеукраїнська акція задля протидії домашньому насильству триватиме з 25 листопада до 10 грудня 2019 року, – мовить старший лейтенант  Мар‘яна Труш. – Якщо раніше за домашнє насильство була передбачена виключно адміністративна відповідальність, то зараз

В Україні триває акція «16 днів проти насильства».

Про це повідомила представник Личаківського відділу поліції міста Львова, старший лейтенант  Мар‘яна Труш.

«Всеукраїнська акція задля протидії домашньому насильству триватиме з 25 листопада до 10 грудня 2019 року, – мовить старший лейтенант  Мар‘яна Труш. – Якщо раніше за домашнє насильство була передбачена виключно адміністративна відповідальність, то зараз введено кримінальну відповідальність. За кожен із видів домашнього насильства передбачено різну відповідальність. Домашнього скандаліста можуть покарати громадськими роботами терміном від 150 до 240 годин, заарештувати на термін до шести місяців. Також кривднику «світить» обмеження волі на термін до п‘яти років або позбавлення волі на термін до двох років».

Мар‘яна Труш також наголосила, що до боротьби з домашніми насильниками повинні долучитися не лише правоохоронці, але органи влади, громадські організації, церква тощо.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини