Фінал обласного шахового турніру «Юні таланти» вперше відбувся у Винниках (відео)

Фінал обласного шахового турніру «Юні таланти» вперше відбувся у Винниках (відео)

У Винниках відбувся фінал обласного шахового турніру «Юні таланти», на якому визначили переможців за підсумками етапів 2019 року в індивідуальних і командних заліках. Організував турнір  керівник Винниківської шахової школи «Blaсk and white» Тарас Гись за підтримки Управління з питань молоді та спорту Львівської ОДА, Львівської обласної шахової федерації, Винниківської міської ради. Участь у змаганнях взяли

У Винниках відбувся фінал обласного шахового турніру «Юні таланти», на якому визначили переможців за підсумками етапів 2019 року в індивідуальних і командних заліках.

Організував турнір  керівник Винниківської шахової школи «Blaсk and white» Тарас Гись за підтримки Управління з питань молоді та спорту Львівської ОДА, Львівської обласної шахової федерації, Винниківської міської ради.

Участь у змаганнях взяли шахісти 2010 року народження і молодші (до 9 років). Фінальний етап Кубка області з шахів «Юні таланти» проводився за швейцарською системою в 9 турів. Головний суддя змагань – Максим Мацейко.

Перемогу в змаганнях «Юні таланти» -2019 святкувала команда зі Львова – ДЮСШ «Дебют», тренер Антон Ромашов.

Винники також мають чим пишатися. «На фінальному турнірі юних шахістів переможцем став вихованець Винниківської шахової школи Максим Бондаренко, який набрав 7,5 очок із 9. – розповів керівник і тренер Шахової школи «Blaсk and white» Тарас Гись. – Також перше місце в категорії 2012 р н. та молодші виборов Святослав Бокало. Ігор Гірний став першим за підсумками змагань у категорії 2012 р.н. та молодші. Добре попрацювали і наші команди. Друге командне місце у фінальних змаганнях на рахунку Максима Бондаренка, Северина Винничука та Святослава Бокала.  Перше місце серед дітей 2012 р.н. та молодші в останньому турнірі цього року отримали Святослав Бокало, Роман Крук, Микола Крук».

За інформацією Тараса Гися, наступного року Винники прийматимуть один із етапів «Юних талантів».

 

Фото: Соломія БОКАЛО

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини