Юний піаніст винниківської Школи мистецтв отримав Гран-прі конкурсу «Інструментальний вернісаж»

Юний піаніст винниківської Школи мистецтв отримав Гран-прі конкурсу «Інструментальний вернісаж»

Гран-прі ІІ Регіонального фестивалю-конкурсу «Інструментальний вернісаж», що відбувся в Бібрці, виборов талановитий юний піаніст ЛДШМ № 9 Андрій Мерйо. Таку високу нагороду учень 6 класу Школи мистецтв отримав завдяки своєму таланту, працьовитості та фаховому викладачеві Оксані Палько. «Члени журі наголошували на вдало підібраній програмі для виступу викладачем Андрія – контрастні та різнохарактерні твори, – розповіла

Гран-прі ІІ Регіонального фестивалю-конкурсу «Інструментальний вернісаж», що відбувся в Бібрці, виборов талановитий юний піаніст ЛДШМ № 9 Андрій Мерйо. Таку високу нагороду учень 6 класу Школи мистецтв отримав завдяки своєму таланту, працьовитості та фаховому викладачеві Оксані Палько.

«Члени журі наголошували на вдало підібраній програмі для виступу викладачем Андрія – контрастні та різнохарактерні твори, – розповіла заступник директора ДЛШМ № 9 Віра Романюк. – Учень дуже добре впорався з розкриттям художнього образу кожного твору. У творі “Гуцулята” О. Спіліоті вміло передав танцювальний характер і національний колорит. Показав віртуозність, виконавши «Стаккато-прелюдію» С. Майкапара. І дуже гарно і контрастно до попередніх двох творів прозвучала українська колядка «Нова радість» (галицький варіант) в обробці В. Барвінського».

Володаркою І місця в номінації «Струнно-смичкові, духові та ударні інструменти» стала Василина Цвьок (4 клас, скрипка). Викладач – Віра Гураль, концертмейстер – Тетяна Смирнова. Юна скрипалька підкорила журі варіаціями на тему української народної пісні «Ой за гаєм, гаєм» (обробка Г. Дрожджаль), «Новорічна пісня» (А. Кос-Анатольський).

Дипломом ІІІ ступеня в молодшій віковій категорії (фортепіано) відзначена Анна-Марія Романюк (викладач – Марія Явровська).  Талановита піаністка на конкурсі  виконала  « Двоголосна інвенція До мажор» Й.-С. Баха і колядку «Що то за предиво» (обробка В. Барвінського).

У рамках фестивалю відбувся окремий конкурс на краще виконання твору зимового календарного циклу. Андрій Мерйо та Анна-Марія Романюк отримали відзнаки і за «зимовий» репертуар.

Дипломами нагороджені Тарас Демчук (викладач – Наталія Воробей), Мар’ян Павук  (викладач – Віра Гураль), Марта Хміль (викладач – Оксана Палько), Ірина Заріцька (викладач  – Марія Явровська).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини