Після пожежі у Винниках, вогнеборці рятували дерев’яний будинок у Чижикові

Після пожежі у Винниках, вогнеборці рятували дерев’яний будинок у Чижикові

Тільки вогнеборці ліквідували пожежу у Винниках (21:10), на «101» надійшло повідомлення (21:35) , що загорівся дерев’яний  житловий будинок у с. Чижиків, що поблизу Винник. Про це розповів  керівник СДПЧ-61, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак. Цього разу вогнеборці мали ускладнене завдання, адже будинок зроблений із дерева, і пожежа швидко поширювалася.  Розмір будинку  8×10 м.

Тільки вогнеборці ліквідували пожежу у Винниках (21:10), на «101» надійшло повідомлення (21:35) , що загорівся дерев’яний  житловий будинок у с. Чижиків, що поблизу Винник.

Про це розповів  керівник СДПЧ-61, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак.

Цього разу вогнеборці мали ускладнене завдання, адже будинок зроблений із дерева, і пожежа швидко поширювалася.  Розмір будинку  8×10 м.

До ліквідації пожежі залучили 14 рятувальників особового складу та 4 одиниці спецтехніки, яким таки вдалося  врятувати будівлю від повного знищення вогнем.
Пожежу локалізували о 22:16. Повністю ліквідували о 22:25. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах на площі 30 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 60 кв.м.

Під час пожежі, причини якої встановлюються, ніхто не постраждав.

Фото: Головне управління ДНС України у Львівській області.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини