Автори винниківських проєктів Громадського бюджету Львова отримали сертифікати переможців

Автори винниківських проєктів Громадського бюджету Львова отримали сертифікати переможців

У п’ятницю, 6 грудня, відбулося нагородження ЛМР  авторів проєктів, які перемогли в  конкурсі Громадського бюджету-2020. Цього року Винники представили на конкурс громадського бюджету Львова шість проєктів, чотири з яких – у списку переможців. Із бюджету Львова профінансують великий проєкт –  «Кафе-їдальня «Смаколик» у СЗШ № 29 ( капітальний ремонт харчоблоку)» (автор – Оксана Верхівська – на

У п’ятницю, 6 грудня, відбулося нагородження ЛМР  авторів проєктів, які перемогли в  конкурсі Громадського бюджету-2020.

Цього року Винники представили на конкурс громадського бюджету Львова шість проєктів, чотири з яких – у списку переможців.

Із бюджету Львова профінансують великий проєкт –  «Кафе-їдальня «Смаколик» у СЗШ № 29 ( капітальний ремонт харчоблоку)» (автор – Оксана Верхівська – на фото), що дозволить створити комфортні умови для організації якісного та раціонального харчування школярів.

Відповідно до результатів конкурсу, у кожному районі профінансують по 8 малих проєктів. У Личаківському районі з 8 проєктів серед переможців три винниківських – «Капітальний ремонт тренажерно-гімнастичного майданчика на території СЗШ №47 м.Львів-м.Винники» (автор проекту – Петро Стефанишин), «Мережа вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (закупівля спортивного інвентарю)» (автор проекту – Остап Готь), «АКОРД (Акустичне концертне оформлення – дарує радість дітям), автором якого є Ярослав Харун.

«Ми стимулюємо активність громади, – розповів міський голова Винник Володимир Квурт. – Завдяки збалансованій роботі і мешканців, і працівників закладів освіти та культури чотири проєкти перемогли в конкурсі Громадського бюджету Львова».

Фото: Громадський бюджет Львова

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини