Вихованці «Святослава» зустрілися зі святим Миколаєм у Польщі (Фото)

Вихованці «Святослава» зустрілися зі святим Миколаєм у Польщі (Фото)

5-6 грудня Народний ансамбль танцю «Святослав» із яскравими композиціями побував на фестивалі «До святого Миколая», що відбувся у м. Ланцуті (Польща).  У Польщі День святого Миколая відзначають 6 грудня. До українських діточок святий прийде 19 грудня. Вихованці «Святослава» вже його зустріли завдяки участі у фестивалі. Діти показали танцювальну майстерність, старалися якнайкраще представити свій колектив і

5-6 грудня Народний ансамбль танцю «Святослав» із яскравими композиціями побував на фестивалі «До святого Миколая», що відбувся у м. Ланцуті (Польща).  У Польщі День святого Миколая відзначають 6 грудня. До українських діточок святий прийде 19 грудня.

Вихованці «Святослава» вже його зустріли завдяки участі у фестивалі. Діти показали танцювальну майстерність, старалися якнайкраще представити свій колектив і місто Винники польським глядачам.

Юні танцюристи з двох  груп колективу “Святослав” виконали п’ять веселих композицій, захопивши глядачів талантом і артистизмом. І, звичайно, заслужили працею та старанністю на увагу святого Миколая. Тепер чекатимуть його в гості вже у Винниках.

 

Фото: Андрій ЖУК

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини