У Києві поліція затримала колишнього заступника міського голови Винник

У Києві поліція затримала колишнього заступника міського голови Винник

У четвер, 12 грудня, у Києві правоохоронці затримали екс-депутата від «Свободи», колишнього заступника міського голови Винник Олексія Кайду. Про це повідомив «Захід нет» із посиланням на його однопартійця Руслана Андрійка. Причина затримання – заява народного депутата від «Слуги Народу» Андрія Богданця. Повідомляється, що причиною затримання стала бійка під час засідання аграрного комітету Верховної Ради України,

У четвер, 12 грудня, у Києві правоохоронці затримали екс-депутата від «Свободи», колишнього заступника міського голови Винник Олексія Кайду.

Про це повідомив «Захід нет» із посиланням на його однопартійця Руслана Андрійка.

Причина затримання – заява народного депутата від «Слуги Народу» Андрія Богданця.

Повідомляється, що причиною затримання стала бійка під час засідання аграрного комітету Верховної Ради України, у якій брав участь і Олексій Кайда.

За фактом бійки поліція порушила карну справу за статтею «Погроза або насильство щодо державного або громадського діяча».

Нагадаємо, від січня 1995 до березня 1999 року Олексій Кайда працював спеціалістом із приватизації житла виконавчого комітету Винниківської міської ради. У 2003–2004 був заступником голови міста Винники.

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини