Григорій Козловський зібрав у Винниках відомих футболістів на різдвяний турнір (Фото, відео)

У Винниках відбувся товариський матч, в якому взяли участь відомі українські футболісти. За традицією, такий турнір ушосте організовує футбольний клуб «Рух» напередодні Святвечора. Як повідомляється на сторінці клубу, цьогоріч у гості до «рухівців» завітало багато відомих футболістів, зокрема, Денис Олійник, Назарій Русин, В’ячеслав Шарпар, Юрій Габовда, Денис Кожанов, Роман Підківка, Орест Кузик та багато інших. Участь

У Винниках відбувся товариський матч, в якому взяли участь відомі українські футболісти. За традицією, такий турнір ушосте організовує футбольний клуб «Рух» напередодні Святвечора.

Як повідомляється на сторінці клубу, цьогоріч у гості до «рухівців» завітало багато відомих футболістів, зокрема, Денис Олійник, Назарій Русин, В’ячеслав Шарпар, Юрій Габовда, Денис Кожанов, Роман Підківка, Орест Кузик та багато інших. Участь у святковому матчі взяли також екскарпатівець Артем Федецький, ведучий «Профутболу» Ігор Циганик та ексгравець збірної України Олександр Алієв. Зіркове тріо солідно підсилило команду Григорія Козловського.

Григорій Козловський, Президент ФК «Рух», який встиг і в нападі пограти, і кілька сейвів у ворота забити, зазначив: «Класний матч, класна атмосфера. Ми щороку збираємось. Це наш різдвяний турнір львівських зірок. Граємо у футбол, спілкуємося у колі друзів».

Хоча матч мав товариський статус, боротьби і голів на полі не бракувало. Оскільки святковий поєдинок у Винниках став для футболістів дебютним у 2020-му, то кожен прагнув розпочати Новий рік з перемоги, а відтак викладався на повну.

Команді Дениса Кожанова та Ореста Кузика особливо вдалась гра у першому таймі. На перерву ті пішли, впевнено ведучи в рахунку 5:1. І хоч друга 30-тихвилинка була за Козловським, Алієвим та компанією, яким вдалось зрівняти рахунок, гол Завійського на останніх хвилинах вирішив долю протистояння на користь суперників – 6:5.