Різдвяна історія: водій, почувши, що дівчинка давно проїхала зупинку, не залишив малу, а повіз до бабусі

Різдвяна історія:  водій, почувши, що дівчинка давно проїхала зупинку, не залишив малу, а повіз до бабусі

Серед нас таки багато добрих і чуйних людей. Такий основний меседж сценарію вистави «Різдвяна історія» восьмикласниці ЗОШ «Берегиня» Софії Венгренович. Дівчина взяла участь у  творчому конкурсі в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» в категорії «Сценарій вистави про байдужість, пасивність, брехню» і отримала ІІ місце. Її сценарій «Різдвяна історія» – протилежний

Серед нас таки багато добрих і чуйних людей. Такий основний меседж сценарію вистави «Різдвяна історія» восьмикласниці ЗОШ «Берегиня» Софії Венгренович.

Дівчина взяла участь у  творчому конкурсі в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» в категорії «Сценарій вистави про байдужість, пасивність, брехню» і отримала ІІ місце.

Її сценарій «Різдвяна історія» – протилежний до ситуації, про яку нещодавно писали засоби масової комунікації: водій автобуса № 110 «Чишки – Львів» поїхав не за маршрутом, а дорогою висадив дівчинку в невідомій їй місцевості. На щастя, завдяки мобільному зв’язку з мамою і перехожим, дитина самостійно знайшла дорогу додому.

Історія, про яку розповіла Софія, показує, що варто вірити в те, що навколо чимало небайдужих і добрих людей, які готові допомогти в складній ситуації. Події розгортаються 6 січня. На автовокзалі батько відправляє доньку на Різдво до бабусі, яка має чекати її на зупинці в Старому Роздолі, бо разом із мамою змушений їхати в термінове відрядження. Ще й прикрість – якраз перед від’їздом вона розбила телефон.

Автобус мчить трасою, сутеніє, дівчинка переживає, що не побачить у темряві бабусю. Їхати треба було менше години, а поїздка триває й триває. Молодий водій оголошує кінцеву зупинку.  Зрозумівши, що таки проїхала свою зупинку, бо не побачила бабусі,  дівчинка розридалася. На неї звернула увагу одна з пасажирок, порадила зателефонувати рідним. Але телефону в малої не було, а номерів не пам’ятала. Люди байдуже виходили з автобуса. А дівчинка залилась слізьми. Жінка звернулася до водія. Він поспішав додому на Святу вечерю, але не залишив безпомічну дитину в чужому селі.

«Не хвилюйся, зараз поїдемо назад, знайдемо твою бабусю, – заспокоїв малу і розвернув до містечка. – Ти тільки не плач. Давай уявимо собі, що це невеличка різдвяна подорож».

Дорогою вони разом колядували, а на зупинці чекала стривожена бабуся.

Подякувавши водієві за чуйність і людяність, побажали йому веселих свят і радісні пішли додому…

Це не єдина перемога учнів «Берегині» на цьому конкурсі. Команда учнів 8 класу в складі Тетяни Данилів, Данила Осипчука, Іллі Коздрина, Романа Волкова, Віктора Свіляка, Олега Воротилка, Софії Венгренович, Мирослава Любімова отримала перше місце за презентацію «Розтопимо кригу байдужості» (в категорії «Презентація, яка розкриває суть зробленої доброї справи (здійсненої з 1.09.2019 р. до 9.12.2019 р.), яка би протидіяла пасивності (байдужості, брехні)».

Данило Осипчук отримав І місце в категорії «Авторська фотографія, яка викриває пасивність і байдужість, їхні наслідки або протидію цим явищам».

Святослав Мартинишин відзначений ІІ місцем в категорії «Саморобні вітальні листівки з Різдвом для воїнів на фронті».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини