У Винниках зросли тарифи на вивезення сміття

У Винниках зросли тарифи на вивезення сміття

У грудні 2019 року мешканці Винник, які користуються послугами ТзОВ «Спецавтотранс – Львів», отримали смс-повідомлення про зміну тарифу за послуги з вивезення сміття з першого січня 2020 року. На численні прохання винниківчан роз’яснити причини підняття тарифів ми звернулися до директора ТзОВ «Спецавтотранс – Львів» Остапа Годунька: «Останній раз збільшували вартість послуг у 2017 році. Перегляд

У грудні 2019 року мешканці Винник, які користуються послугами ТзОВ «Спецавтотранс – Львів», отримали смс-повідомлення про зміну тарифу за послуги з вивезення сміття з першого січня 2020 року.

На численні прохання винниківчан роз’яснити причини підняття тарифів ми звернулися до директора ТзОВ «Спецавтотранс – Львів» Остапа Годунька: «Останній раз збільшували вартість послуг у 2017 році. Перегляд тарифів відбувається відповідно до економічних показників – зросла оплата за утилізацію сміття, а також всі складові, що формують собівартість даної послуги. Підняття тарифів на послуги із збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів затвердив виконавчий комітет Винниківської міської ради».

Із першого січня діють такі тарифи для населення (з третім забором):  0,12 м3= 130 грн/міс., 0,24 м3=260 грн/міс.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини