Колишній мешканець села Чишки сьогодні стане наймолодшим католицьким єпископом у світі

Колишній мешканець села Чишки сьогодні стане наймолодшим католицьким єпископом у світі

Сьогодні, 11 січня, у Києві розпочнеться урочиста церемонія висвячення наймолодшого католицького єпископа у світі – отця Степана Суса. Отець Степан Сус народився сьомого жовтня 1981 року у Львові, а його родина походить із сусіднього з Винниками села Чишки. Своє дитинство отець Степан Сус провів у Чишках, де навчався у тамтешній школі упродовж 1988 – 1996

Сьогодні, 11 січня, у Києві розпочнеться урочиста церемонія висвячення наймолодшого католицького єпископа у світі – отця Степана Суса.

Отець Степан Сус народився сьомого жовтня 1981 року у Львові, а його родина походить із сусіднього з Винниками села Чишки.

Своє дитинство отець Степан Сус провів у Чишках, де навчався у тамтешній школі упродовж 1988 – 1996 роках.

Сьогодні, о 17 годині, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового (УГКЦ) відбудеться Чин архієрейського найменування владики Степана Суса.

У неділю, 12 січня, об 11 годині у Патріаршому соборі Воскресіння Христового розпочнеться Архієрейська хіротонія отця Степана Суса.

Родина Сусів-Грисів походить із Закерзоння.

У Винниках проживає Антоніна Іванівна Сус (її дівоче прізвище – Грисьо), яка народилася 17 квітня 1926 року у селі Гнатковичі (гміна – Оріхівці), що всього за 10 кілометрів від Перемишля (тепер територія Польщі). Її з родиною депортували з рідної землі у травні 1945 року. Родина Сусів потрапила у село Глібовичі, що біля Бібрки. Згодом усі перебралися в село Чишки. Цікаво, що один із представників родини Сусів-Грисів, а саме Максим Грисьо, став відомим футболістом і декілька сезонів захищав кольори винниківського ФК «Рух» (на правах оренди). Він і зараз є гравцем львівських «Карпат».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини