Педагог-художниця Олена Зозуля представила виставку «Блукала Маланка»

Педагог-художниця Олена Зозуля представила виставку «Блукала Маланка»

У понеділок, 13 січня, в бібліотеці для дорослих відбулося відкриття третьої персональної виставки мисткині Олени Зозулі «Блукала Маланка». Художниця з майже двадцятирічним стажем працює керівником гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Винник. Разом із вихованцями бере активну участь у виставках і конкурсах, ділиться багатогранною творчістю на персональних виставках. Уперше презентувала свої роботи на

У понеділок, 13 січня, в бібліотеці для дорослих відбулося відкриття третьої персональної виставки мисткині Олени Зозулі «Блукала Маланка».

Художниця з майже двадцятирічним стажем працює керівником гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Винник. Разом із вихованцями бере активну участь у виставках і конкурсах, ділиться багатогранною творчістю на персональних виставках.

Уперше презентувала свої роботи на персональній виставці «Гра кольорів» у дорослій бібліотеці Винник в лютому 2018 року. Друга її виставка – «Зілля» (галерея «Malanka-Art).

«Роботи, а їх 41, розмістила в двох залах бібліотеки за форматом і жанрами, – розповіла Олена Зозуля. – Вони представлені в трьох техніках – кольорова графіка, малюнок на склі, живопис олійними фарбами. Переважно роботи створені влітку та останні місяці 2019 року. Хочу подякувати завідувачці бібліотеки Ірині Андрухів і заступнику голови Винниківської міської ради Богданові Шустеру, які допомогли організувати виставку «Блукала Маланка». Без них цієї виставки не було б».

У барвистих і світлих роботах художниця передала образи, в яких зчитується архаїчна символіка та фольклорні мотиви.

Музичним доповненням до мистецьких творів Олени Зозулі стали виступи з колядками та щедрівками дівочого хору «Згарда», львівського фольклорного гурту в складі Вікторії Титарової та Катерини Кіселевої.

Привітали мисткиню з презентацією заступник міського голови Винник Богдан Шустер, завідувач бібліотеки Ірина Андрухів, заступник директора БДЮТу Оксана Велика.

Клікайте на фото, щоб збільшити.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини