Аналіз крові тепер робитимуть за дві хвилини: поліклініка Винник отримала сучасний гематологічний аналізатор

Аналіз крові тепер робитимуть за дві хвилини: поліклініка Винник отримала сучасний гематологічний аналізатор

У вівторок, 21 січня, у поліклінічному відділенні Винник проводять інструктаж щодо роботи на сучасному апараті – гематологічному аналізаторі фірми «Діатрон». Уже завтра на ньому робитимуть аналізи крові винниківчанам – безкоштовно, якщо ви підписали декларацію зі сімейним лікарем. «Нове обладнання для лабораторії поліклініки придбали за кошти Національної служби здоров’я України, – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення

У вівторок, 21 січня, у поліклінічному відділенні Винник проводять інструктаж щодо роботи на сучасному апараті – гематологічному аналізаторі фірми «Діатрон». Уже завтра на ньому робитимуть аналізи крові винниківчанам – безкоштовно, якщо ви підписали декларацію зі сімейним лікарем.

«Нове обладнання для лабораторії поліклініки придбали за кошти Національної служби здоров’я України, – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення Надія Жигало. – До апарату додано комплекти реактивів і контрольних матеріалів. Це гарна новина на початок року, адже використання апарату дозволить покращити медичне обслуговування мешканців Винник, скоротить час на аналіз крові, дозволить покращити його якість і контроль, збільшити кількість параметрів, які досліджують».

Кров (з пальця чи вени) у невеликій кількості набирають у пробірку (стерильну), ставлять цю пробірку в аналізатор, апарат забирає крові та видає результат. Фахівець розповів, що раніше лаборант витрачав на аналіз крові щонайменше пів години. Завдяки сучасному обладнанню достатньо дві хвилини, щоб проаналізувати кров за визначеними параметрами і подати результат, який миттєво видруковують.

Результати дослідження зберігаються. Крім швидкості, апарат контролює якість дослідження – цей показник оновлюється щодня.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини