Стало відомо, чи подорожчає проїзд у маршрутках

Стало відомо, чи подорожчає проїзд у маршрутках

Влада Львова не бачить аргументів піднімати тариф в автобусах. Таку інформацію оприлюднено 22 січня після  зустрічі посадовців щодо міських перевезень. За інформацією заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого,  основні причини покращень автобусних перевезень у Львові відбулись переважно за рахунок закупівлі нових автобусів за бюджетні кошти, Львівське комунальне АТП 1 сьогодні має понад 200 нових

Влада Львова не бачить аргументів піднімати тариф в автобусах. Таку інформацію оприлюднено 22 січня після  зустрічі посадовців щодо міських перевезень.

За інформацією заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого,  основні причини покращень автобусних перевезень у Львові відбулись переважно за рахунок закупівлі нових автобусів за бюджетні кошти, Львівське комунальне АТП 1 сьогодні має понад 200 нових низькопідлогових автобусів, якими суттєво покращили якість перевезень за останній рік.

«Але ми не бачимо виконання своїх зобов’язань з боку приватних перевізників, – зазначає А. Білий. – Нових автобусів за минулий рік жоден перевізник не закупив, випуск автобусів на маршрути близько 80%, а мав би бути 100% від паспорту маршруту,  після 21:00 рейси практично не виконуються, за що Управління Транспорту і зв’язку ЛМР штрафує перевізників,  технічний стан все ще не на тому рівні, де він мав би бути,  культура водіїв та чистота рухомого складу ще потребує значних покращень».

На думку депутата ЛМР Ігоря Телішевського, в тому, що мерія відмовилася від планів щодо подорожчання проїзду в маршрутках та автобусах міста, чималу роль відіграли публічний тиск і активність львів‘ян на громадських слуханнях у грудні 2019 року.

«Змінювати тариф можна лише тоді, коли у місті повноцінно запрацює е-квиток, водії отримуватимуть оплату за виконання рейсів та дотримання графіків, у салонах буде чисто та охайно. Я вірю, що одного разу громадський транспорт перестане бути проблемою міста, та стане взірцем для інших міст України», – каже І. Телішевський.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини