Довжину транспортного маршруту автобусів №5а скоротять, бо вони принесли АТП-1 два мільйони збитків

Довжину транспортного маршруту автобусів №5а скоротять, бо вони принесли АТП-1 два мільйони збитків

У п‘ятницю, 24 січня, члени виконкому ЛМР проголосували за скорочення довжини маршруту №5а (від площі Різні до автостанції Підзамче). Пропозицію про скорочення згаданого пасажирського маршруту подав керівник Управління транспорту ЛМР Орест Олеськів. Своє рішення посадовець мотивував тим, що від площі Різні до зупинки на Підзамче в маршрутних автобусах дуже мало пасажирів, що завдає матеріальних збитків

У п‘ятницю, 24 січня, члени виконкому ЛМР проголосували за скорочення довжини маршруту №5а (від площі Різні до автостанції Підзамче).

Пропозицію про скорочення згаданого пасажирського маршруту подав керівник Управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Своє рішення посадовець мотивував тим, що від площі Різні до зупинки на Підзамче в маршрутних автобусах дуже мало пасажирів, що завдає матеріальних збитків АТП -1. Пан Олеськів також повідомив, що в минулому році маршрут Львів – Винник №5а приніс комунальному транспортному підприємству Львова майже два мільйони гривень збитків!

Таким рішенням посадовці сподіваються скоротити витрати на обслуговування цього маршруту.

Також стало відомо, що з першого лютого від площі Різні у Львові до села Підбірці курсуватиме новий автобусний маршрут (через вулиці Личаківську та Тракт Глинянський).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини