«Коляда незабутого краю» у Винниках

У неділю, 26 січня, у Винниках відбувся третій фестиваль «Коляда незабутого краю». У ньому беруть участь колективи громадських організацій і товариств переселенців із Закерзоння та їхніх нащадків. Він відбувається у Винниківському храмі Івана Хрестителя. У цьогорічному фестивалі виступили колективи з Винник, Львова та Львівської області. Учасників фестивалю «Коляда незабутого краю» щирими словами вітали міський голова

У неділю, 26 січня, у Винниках відбувся третій фестиваль «Коляда незабутого краю».

У ньому беруть участь колективи громадських організацій і товариств переселенців із Закерзоння та їхніх нащадків. Він відбувається у Винниківському храмі Івана Хрестителя.

У цьогорічному фестивалі виступили колективи з Винник, Львова та Львівської області.

Учасників фестивалю «Коляда незабутого краю» щирими словами вітали міський голова Винник Володимир Квурт, народний депутат Верховної Ради України та волонтерка Софія Федина, настоятель храму Івана Хрестителя о.Володимир Климюк та інші поважні особи.

Софія Федина також виконала стародавні колядки та закликала присутніх до єдності в боротьбі з московськими агресорами.

Особливо зворушливим був виступ наймолодших діточок – хор дівчаток винниківського колективу «Згарда». Як наголосили ведучі фестивалю, а це Зоряна Корчовська та Богдан Шустер, ці діти є наймолодшими нащадками насильно депортованих із Закерзоння українців. Не дивлячись на свій вік, вони  також уже знають трагічну історію рідного краю та своїх родин і надійно її зберігають, щоб передати наступним поколінням.

Також знаковим і зворушливим було те, що на цьогорічний фестиваль «Коляда незабутого краю» завітав хор гарнізонного храму Петра і Павла з міста Львова, де багато років правив виходець із сусіднього з Винниками села Чишки – отець Степан Сус. Саме сьогодні він провів свою першу Літургію у сані єпископа.

Нагадаємо читачам, що о.Степан Сус зараз є наймолодшим католицьким єпископом у світі.

Організаторами фестивалю «Коляда незабутого краю» є Винниківська міська рада, храм Івана Хрестителя та СКТ «Надсяння» (місто Винники).

1 comment
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

1 Comment

Останні новини