Чоловік, тіло якого дістали з озера в селі Лисиничі, колись вчився на священика

Чоловік, тіло якого дістали з озера в селі Лисиничі, колись вчився на священика

«Винниківський Вісник» учора, сьомого лютого, повідомляв про трагедію у селі Лисиничі. Близько 17 години в озері, яке розташоване поміж селом Лисиничі і вулицею Тракт Глинянський, було виявлено тіло мертвого чоловіка. Тіло виплило на поверхню. Правоохоронці не змогли самостійно дістати тіло людини, тому їм довелося залучати до цього рятувальників 61-ДПРЧ, що дислокована у Винниках. Як розповів

«Винниківський Вісник» учора, сьомого лютого, повідомляв про трагедію у селі Лисиничі.

Близько 17 години в озері, яке розташоване поміж селом Лисиничі і вулицею Тракт Глинянський, було виявлено тіло мертвого чоловіка.

Тіло виплило на поверхню. Правоохоронці не змогли самостійно дістати тіло людини, тому їм довелося залучати до цього рятувальників 61-ДПРЧ, що дислокована у Винниках.

Як розповів керівник 61-ДПРЧ, капітан служби цивільного захисту населення Тарас Поліщак, для цього рятувальники застосували спеціальні засоби, якими захопили тіло людини у воді й витягнули його на берег. Ознак насильницької смерті на тілі виявлено не було (видимих). Але свій висновок має дати судово-медична експертиза.

Зі слів рятувальників, тіло людини таки зазнало певних  ушкоджень, але, ймовірно, від мешканців озера – рибок.

Також стало відомо, що знайдений чоловік пропав ще четвертого грудня минулого року. Його було оголошено в розшук. І двічі водолази намагалися його знайти саме в цьому озері, бо на його березі було виявлено куртку зниклого.

Та тоді їм так і не пощастило виявити тіло людини. А минулої п‘ятниці тіло  виплило на поверхню озера, його помітили рибалки й викликали правоохоронців.

Також стало відомо, цей 49-річний чоловік колись вчився на священика. Але з невідомих причини духовного сану так і не здобув. Він був мешканцем села Підбірці.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини