У Винниках багато водіїв-порушників

У Винниках багато водіїв-порушників

Минулої ночі на території Винник було затримано трьох водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані. Таку сумну інформацію повідомили у Патрульній поліції міста Львова. Повідомляється, що на вулиці Злагода було затримано 41-річного правопорушника, який кермував своїм «Опелем». Згодом до рук працівників патрульної поліції потрапив ще один горе-водій на «Мерседесі». Цьому прихильнику «зеленого змія» всього

Минулої ночі на території Винник було затримано трьох водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані.

Таку сумну інформацію повідомили у Патрульній поліції міста Львова.

Повідомляється, що на вулиці Злагода було затримано 41-річного правопорушника, який кермував своїм «Опелем». Згодом до рук працівників патрульної поліції потрапив ще один горе-водій на «Мерседесі». Цьому прихильнику «зеленого змія» всього 22 роки. Його затримано на розі вулиць Івана Франка та Лесі України.

Близько до світанку правоохоронці зупинили за порушення правил дорожнього руху на вулиці Шевченка у Винниках ще один автомобіль марки «Пежо». За його кермом перебувала жінка, яка також була у стані алкогольного сп‘яніння.

За цими вражаюче сумними фактами безвідповідальності згаданих громадян правоохоронці склали відповідні протоколи про водіння автомашин у нетверезому стані та про порушення ними правил дорожнього руху.

Нагадаємо читачам, що лише на території Винник за останні декілька місяців було зафіксовано чимало автоаварій, коли водії перебували напідпитку.

Сідаючи за кермо у стані алкогольного сп‘яніння, водій наражає на небезпеку не лише себе, але й оточуючих його людей. Тому таких правопорушників потрібно суворо карати.

Фото Патрульної поліції міста Львова

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини