ФК «Жупан» програв свій другий поєдинок у Меморіалі Юста

У неділю, дев‘ятого лютого, футбольний клуб «Жупан» (Винники) зіграв свій другий поєдинок у Меморіалі імені Ернеста Юста. Суперником винниківського клубу був золочівський «Сокіл». На жаль, господарі поля знову програли з рахунком – 0:2. Не дивлячись на те, що всі події цього матчу відбувалися переважно всередині поля, гості таки двічі змогли вразити ворота ФК «Жупан». На

У неділю, дев‘ятого лютого, футбольний клуб «Жупан» (Винники) зіграв свій другий поєдинок у Меморіалі імені Ернеста Юста.

Суперником винниківського клубу був золочівський «Сокіл».

На жаль, господарі поля знову програли з рахунком – 0:2.

Не дивлячись на те, що всі події цього матчу відбувалися переважно всередині поля, гості таки двічі змогли вразити ворота ФК «Жупан».

На 31-ій хвилині їхній нападник влучив у «дев‘ятку», відкривши рахунок у матчі. А за три хвилини до його завершення арбітр призначив у ворота господарів пенальті. Гравець гостей холоднокровно подвоїв рахунок.

У футболістів ФК «Жупан» також була нагода відзначитися. Мартиняк із близької відстані влучив у воротаря «Сокола». А Романюк, намагаючись добити м‘яч, пробив значно вище воріт.

Склад ФК «Жупан»: Мойсин, Медицький,  Вергун, Суль, Молоков, Шкраба, Куцій, Мартиняк, Новак, Карачевський, Гутник.

На заміну виходили: Романюк, Поломаний, Петрів, Левків, Стефанишин, Якимишин, Климишин, Цимбала.