«Доземний уклін!»: вшанували пам’ять громадської та політичної діячки Ольги Басараб (відео)

«Доземний уклін!»: вшанували пам’ять громадської та політичної діячки Ольги Басараб (відео)

12 лютого – 96-ті роковини з дня смерті патріотки, яка померда за велику ідею української нації, Ольги Басараб. Щоб вшанувати пам’ять про жінку-героїню, відбулися панахида, покладання квітів, віче біля її могили, що на Янівському цвинтарі у Львові. Організатором заходу виступило Товариство українок імені Ольги Басараб, зокрема його голова – винниківчанка Ярослава Ваврисевич. Вшанувати патріотку-зв’язкову Євгена

12 лютого – 96-ті роковини з дня смерті патріотки, яка померда за велику ідею української нації, Ольги Басараб. Щоб вшанувати пам’ять про жінку-героїню, відбулися панахида, покладання квітів, віче біля її могили, що на Янівському цвинтарі у Львові.

Організатором заходу виступило Товариство українок імені Ольги Басараб, зокрема його голова – винниківчанка Ярослава Ваврисевич.

Вшанувати патріотку-зв’язкову Євгена Коновальця  прийшли представники громадських організацій, влади.

У заході взяли участь директор Народного дому Винник Наталія Вінярська, вокальний ансамбль «Винниківчани», союзянки та просвітянки міста Винники. Пісенний колектив виконав гімн України, «Ой у лузі червона калина»,  реквієм за померлими героями, які творили історію нашої держави.

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини